نمایشگاه ورزش، سلامت و صنایع و تجهیزات وابسته(IRANSPORTEX 2019)

در تاریخ ۶ الی ۹ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ و در جزیره زیبای کیش در قلب آب های آرام خلیج همیشه فارس برگزار خواهد شد. جزیره کیش به سبب دارا بودن پتانسیل بالای ورزشی، برخورداری از نقاط گردشگری بسیار زیاد، آرامش و آب و هوای بسیار عالی جهت توریسم سلامت، مزیت حائز اهمیت منطقه آزاد تجاری و ویژه اقتصادی بودن، عدم نیاز به ویزا جهت جذب مشارکت حداکثری بخش بین المللی و … بهترین و مناسب ترین انتخاب جهت برگزاری بزرگترین رویداد ورزشی خاورمیانه می باشد.
شرکت کارآفرینان توسعه پویا (KTP Group) به عنوان نماینده کشور و با حمایت و همکاری تمامی مسئولان و مدیران ورزشی کشور و مشارکت وزارت ورزش و جوانان، شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، سازمان منطقه آزاد کیش، فدراسیون ها، انجمن ها و نهادها و هیئت های ورزشی، دانشگاه ها و مراکز پژوهشی مرتبط و همچنین پیشکسوتان، قهرمانان و ورزشکاران کشور عزیزمان ایران، اقدام به برگزاری و مدیریت این رویداد بزرگ ورزشی نموده است.
امید است که با عنایات الهی و توکل به خداوند بتوانیم گامی هر چند کوچک در مسیر رشد و تعالی ورزش و این صنعت بسیار مهم برداریم.

Iran - هرمزگان - جزیره کیش - جنب فرودگاه بین المللی کیش - مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش

غرفه داران نمایشگاه

سامان کالا تجهیز آریا  Iran/تهران/تهران

سامان کالا تجهیز آریا  Iran/تهران/تهران

برگزار کننده


کارآفرینان توسعه پویا کارآفرینان توسعه پویا

  تلفن: 021-44629607
فکس: 021-42693236
ایمیل: mohammadizadkhah@gmail.com
دریافت فایل کتاب نمایشگاه