ثبت نما

پیش از نمایشگاه

ثبت نام آن لاین پیش از نمایشگاه

 • ثبت نما، فرم های آنلاین هوشمندی را با ظرافت طراحی می نماید.
 • اطمینان از کامل شدن هر ثبت نام
 • ایجاد سهولت در تصحیح جزییات هنگامی که به اشتباه تایپ شده باشند
 • استفاده از سیستم فرم های هوشمند ما که فضاهای خالی را به صورت پیش فرض پر می کند
 • ارسال بلیت های الکترونیکی (E-ticket)
 • تایید ثبت نام هم به صورت آنلاین و هم به صورت پیام کوتاه و هم به صورت یک ایمیل جداگانه

در محل نمایشگاه

ثبت نام در محل برگزاری نمایشگاه

تجربیات ثبت نما به شما اطمینان می دهد که طرح ثبت اطلاعات بازدیدکنندگان شما برای نمایشگاهتان عالی است. بازدیدکنندگان از پیش ثبت نام کرده، امکان ورود سریع را دارند و حضار ثبت نام نکرده نیز می توانند سریعا ثبت نام شوند و از اطلاعات در دسترس بهره مند شوند. نیروهای حاضر در محل ما باتجربه و حرفه ای هستند و از اعتبار و کیفیت نمایشگاهتان حمایت می کنند. تیم ثبت نما تجربه سالها مدیریت نمایشگاه ها در هر شکل و اندازه ای را جمع آوری کرده و اطمینان می دهد که بازدیدکننده گان و نماینده های شما تجربه حضور بی دردسر و کارآمد را خواهند داشت.

 • امکان ثبت نام به سه روش در محل نمایشگاه
 • دریافت اس ام اس اطلاعات غرفه های مطابق با زمینه های علاقه مندی بازدیدکنندگان
 • ثبت نام آنلاین به همراه پرتال های پرداخت(درصورت نیاز)
 • دعوت نامه های پذیرش یا عدم پذیرش

دعوت نامه های پذیرش یا عدم پذیرش

تجربیات ثبت نما به شما اطمینان می دهد که طرح ثبت اطلاعات بازدیدکنندگان شما برای نمایشگاهتان عالی است. بازدیدکنندگان از پیش ثبت نام کرده، امکان ورود سریع را دارند و حضار ثبت نام نکرده نیز می توانند سریعا ثبت نام شوند و از اطلاعات در دسترس بهره مند شوند. نیروهای حاضر در محل ما باتجربه و حرفه ای هستند و از اعتبار و کیفیت نمایشگاهتان حمایت می کنند. تیم ثبت نما تجربه صدها سال مدیریت نمایشگاه ها در هر شکل و اندازه ای را جمع آوری کرده و اطمینان می دهد که بازدیدکننده گان و نماینده های شما تجربه حضور بی دردسر و کارآمد را خواهند داشت.

مدیریت RSVP و خطوط کمکی نمایشگاه

اگر شما نمایشگاهی دارید که نیازمند پیگیری درباره نمایندگانی هستید که به دعوت نامه پاسخ نداده اند، ثبت نما تماس تلفنی منزل را فعال می کند. نیروهای حرفه ای ما با اشخاصی که به دعوت نامه پاسخ نداده اند و یا پایگاه داده آنلاین را به روزرسانی نکرده اند تماس می گیرند.

کمپین های ایمیل و پیامک

ثبت نما قادر است تا تمام نیازهای شما به ارسال پیامک یا ایمیل را برآورده کند. ما از سیستم آنلاین خود برای ارسال ایمیل های حرفه ای، طبقه بندی شده و شخصی به هر پایگاه داده ای استفاده می کنیم. این ایمیل ها می توانند حاوی عکس، متن و بارکد باشند.

سیستم زمان بندی آنلاین ملاقات ها

سیستم زمان بندی ملاقات یک سیستم مبتنی بر وب است که برای برنامه ریزی و زمان بندی ملاقات بین دو گروه در یک نمایشگاه مورد استفاده قرار می گیرد. هر شرکت/شخص یک صفحه یادداشت روزانه با زمان بندی های مختلف برای ملاقات ها دارد. طول این زمان بندی ها می تواند در هر نمایشگاه متفاوت باشد. گروه های مورد نظر بررسی شده و یک بازه زمانی که برای هردو گروه در دسترس باشد انتخاب خواهد شد. هر شرکت کننده در این ملاقات ها، می تواند ایمیلی از کپی برنامه روزانه همراه با جزییات تماس و توضیحات کمپانی هایی که قرار است با آن ها ملاقات کند را داشته باشد. خلاصه ملاقات ها می تواند برای برگزارکننده پرینت گرفته شود و تعداد کل ملاقات ها، تعداد ملاقات های هر شرکت و سایر اطلاعات را نشان دهد.

اپلیکیشن موبایل

برای استفاده برروی گوشی هوشمند یا تبلت بازدیدکننده اپلیکیشن موبایل ما را برروی گوشی هوشمند/تبلت خود دانلود و نصب کرده و یک حساب کاربری می سازد.بازدیدکنندگان کدهای QR مشارکت کننده ها را اسکن کرده و لیست دلخواه خود از اطلاعات مشارکت کننده ها و یا محصولات را به صورت آنلاین تهیه می کنند. در همین زمان اطلاعات بازدیدکننده نیز برای مشارکت کننده ثبت می شود.


ویژگی های کلیدی:

 • ثبت اطلاعات بازدیدکنندگان برای ورود به نمایشگاه
 • ذخیره بارکد روی استند و یا بروشورمشارکت کنندگان با استفاده از دوربین داخلی گوشی
 • نمایش اطلاعات مشارکت کنندگان هنگامی که به اینترنت وصل شده یا یک کد QR را اسکن می کند
 • قابلیت طبقه بندی و اضافه کردن نکته به اطلاعات
 • قابلیت دانلود اطلاعات در هر لحظه به هنگام اتصال به اینترنت و در فرمت های مختلف
 • راهنمای بازدید کنندگان در نمایشگاه به صورتی که با انتخاب هر شرکت در قسمت جستجو، سالن و جانمایی غرفه در سالن مشخص می گردد
 • دسترسی آسان به اطلاعات مشارکت کنندگان نمایشگاه
 • انتخاب غرفه های مورد نظر در پنل کاربری و اضافه کردن به علاقه مندی ها

استندهوشمند

به بازدیدکنندگان اجازه می دهد که کدهای QR روی استندهای مشارکت کنندگان را به منظور جمع آوری اطلاعات اسکن کنند این سرویس بازدیدکنندگان را به مشارکت کنندگان متصل کرده و خدمات پیشرو در ثبت اطلاعات ما را تکمیل می کند. مشارکت کنندگان از پروفایلشان برروی سیستم ما استفاده کرده و کدهای QR را برای شرکت ویا محصولشان ساخته و پرینت می کنند. کدهای QR می توانند برروی استندها یا بروشورها نمایش داده شوند. بازدیدکننده اپلیکیشن موبایل ما را برروی گوشی هوشمند/تبلت خود دانلود و نصب کرده و یک حساب کاربری می سازد.بازدیدکنندگان کدهای QR مشارکت کننده ها را اسکن کرده و لیست دلخواه خود از اطلاعات مشارکت کننده ها و یا محصولات را به صورت آنلاین تهیه می کنند. در همین زمان اطلاعات بازدیدکننده نیز برای مشارکت کننده ثبت می شود.