نمایشگاه بین المللی فلزات گرانبها، طلا، ساعت و سنگ های قیمتی اصفهان 98 سیزدهمین دوره _9 الی 12 مهر ماه

 

 

برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت فلزات گرانبها، طلا، سنگ‌های قیمتی، ساعت، ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته اصفهان که طی روزهای 10 تا 13 مهرماه 1398 برگزار می‌شود، به معرفی بخشی از توانمندی‌های تولیدی، صادراتی و خدماتی فعالان این بخش می‌پردازد که علاوه بر بازارهای داخلی، در بازارهای بین‌المللی نیز به شکل شایسته‌ای حضور پیدا کرده‌اند.

برندسازی، رقابت در تولید، بازاریابی و فروش، پایداری در صادرات محصولات و مشتری‌مداری نظام‌مند، مزیت‌های نوینی است که دست‌اندرکاران این صنعت مهم از کارگاه‌های کوچک تا کارخانه‌های بزرگ بر آن اهتمام دارند و آن را در نمایشگاه اصفهان به نمایش می‌گذارند.

این نمایشگاه در حالی برگزار خواهد شد که اهداف بسیاری را در دل خود جای داده است. اهدافی مانند آشنایی تولیدکنندگان و صادرکنندگان و ارائه‌دهندگان خدمات با محصولات، ماشین‌آلات، تکنولوژی‌ها و فناوری‌های نوین در صنعت طلا، جواهر و سنگ‌های قیمتی، معرفی محصولات تولیدی و فناوری‌های داخلی، دسترسی به سلایق مصرف‌کنندگان داخلی و خارجی و ایجاد رقابت در تولید، صادرات و خدمات، آشنایی با چرخه صنعت طلا، جواهر و سنگ‌های قیمتی تنها بخشی از اهداف برگزاری این نمایشگاه به شمار می‌رود.

محل برگزاری:

نمایشگاه بین المللی اصفهان


آدرس: 

اصفهان، پل شهرستان، محل دایمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان

Iran - اصفهان - اصفهان - پل تاریخی شهرستان،محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان - نمایشگاه بین المللی استان اصفهان

برگزار کننده


شرکت متحدان آریا شرکت متحدان آریا

  تلفن: 22240011
ایمیل: info@ariagroups.com
دریافت فایل کتاب نمایشگاه

نمایشگاه بین المللی فلزات گرانبها، طلا، ساعت و سنگ های قیمتی اصفهان 98

0 نفر بازدید کننده، 0 شرکت کننده (غرفه دار)

10 لغایت 13 مهر 1398

ایران / اصفهان / نمایشگاه بین المللی استان اصفهان