نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران 97

به دنبال برگزاری  نوزده دوره نمايشگاه بين‌المللی دريايي ايران (IRANIMEX) از سالهای  1382 تا 1396، شرکت کارآفرینان توسعه پویا با همکاری دبیرخانه هماهنگی ارگان‌های دریایی کشور، سازمان بنادر و دریانوردی، شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، شرکت ملی نفتکش ایران و سایر شرکت های مرتبط داخلی و خارجی، در نظر دارند که بیستمین نمايشگاه بين‌المللی دريايي ايران (IRANIMEX2018) را با هدف شناسايي و معرفی فرصت‌های همکاری و سرمايه گذاری، ارائه آخرین توانمندی ها، فناوری ها و دستاوردهای دریایی روز دنیا، در تاریخ 26 الی 28 آذرماه 1397 و در جزیره زیبای کیش در سطح بين‌المللی برگزار نمايند.

این نمایشگاه هر ساله در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش به وسعت 21000 مترمربع در سالن نمایشگاهی استاندارد و با استقبال چشمگير صاحبان صنايع، بازرگانان، متخصصان، محققان و خبرنگاران داخلی و خارجی مواجه می باشد. در اين نمايشگاه بيش از300 شرکت داخلی و نمايندگی خارجی از کشورهای ايتاليا، اسپانيا، انگلستان، امارات متحده عربي، ترکيه، کانادا، چين، ژاپن، دانمارک، سوئد، نروژ، فرانسه، آلمان، هلند، بلژیک، روسیه، هند، عمان، یونان، رومانی، کره جنوبي و ... مشـارکت می نمایند و آخرین توانمندی ها، فناوری ها و دستاوردهای دریایی روز دنیا را در معـرض ديـد بازديدکنندگان قرار می دهند. به گفته مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان اين نمايشگاه توانسته است موقعيت مناسبی را جهت مذاکره و تعامل جامعه دریایی ایران با شرکت های بین المللی فراهم آورد.

نمایشگاه بین­المللی دریایی ایران در حوزه های ساحلی و فراساحلی، نفت، گاز و پتروشیمی، بنادر و دریانوردی، ساخت و تعمیر شناور، صنايع فراساحل و تکنولوژی آبهای عميق، صنايع دريايی و امور دفاعی، ساخت و تأمین تجهیزات دریایی، خدمات دریایی و بندری، مشاوره و مهندسی، آموزش وتحقیقات، اقتصاد دریا، تکنولوژی های دریایی، حمل ونقل دریایی، فیزیک دریا و اقیانوس شناسی، مدیریت و برنامه ریزی، امنیت و ایمنی در دریا، محیط زیست دریایی، قوانین، استانداردها و کنوانسیون های بین المللی، گردشگری دریایی، پیشگیری از سوانح دریایی، شیلات و آبزی پروری و سایر صنایع مرتبط برگزار خواهد شد.

بی شک برپايي بیستمین نمايشگاه صنايع دريايي و دريانوردی ايران که حتی الامکان مطابق با آخرين دستاوردهای دریایی روز دنيا است، می‌تواند نقش بسزايي در شناسايي و گسترش مناسبات تجاری وايجاد فرصت‌های همکاری و سرمايه گذاری بين مراکز صنايع دريايي و دريانوردی و طر‌ف‌های خارجی آنها  ايفا نمايد.

لذا بدین­وسیله از آن مجموعه محترم دعوت می­گردد، که به منظور استفاده ازفرصت بوجود آمده در ارائه توانمندی ها، دستاوردها، معرفی محصولات و خدمات و بهره مندی از فرصت های همکاری در صنایع دریایی و دریانوردی، نسبت به رزرو غرفه و حضور در این نمایشگاه در اسرع وقت اقدام نمایند.

دبیرخانه نمایشگاه: 44629607 و 09125994918

Iran - هرمزگان - جزیره کیش - جنب فرودگاه بین المللی کیش - مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش

غرفه داران نمایشگاه

مهندسی خطوط لوله توانا  Iran/تهران/تهران

کارآفرینان توسعه پویا  Iran/تهران/تهران

تلفن: 021-44629607
فکس: 021-42693236
سایت: http://www.ktp.ir

کانون زبان ایران  Iran/تهران/تهران

تلفن: 02140882354
سایت: www.ili.ir

ثبت نما  Iran/تهران/تهران

تلفن: 40882356

برگزار کننده


کارآفرینان توسعه پویا

  تلفن: 021-44629607
فکس: 021-42693236
ایمیل: mohammadizadkhah@gmail.com
دریافت فایل کتاب نمایشگاه

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران

7154 نفر بازدید کننده، 56 شرکت کننده (غرفه دار)

21 لغایت 23 آذر 1396

ایران / هرمزگان / مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش