نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران 97

به دنبال برگزاری  نوزدهمین دوره نمايشگاه بين‌المللی صنايع دريايي ايران از سالهای  1382-1396 شرکت کارآفرینان توسعه پویا با همکاری معاونت همايش‌ها و نمايشگاه‌هاي شركت سرمايه‌گذاري و توسعه كيش، وابسته به سازمان منطقه آزاد کيش، در نظر دارند که بیستمین نمايشگاه بين‌المللی صنايع دريايي و دريانوردی ايران را در تاریخ 26 الی 28 آذر 1397، با هدف شناسايي و معرفی فرصت‌های سرمايه گذاری و ارائه توانمندي‌ها و آخـرين دستاوردهای صنايع، تأسيسات و سامانه‌های دريايي و بندری جمهوری اسلامی ايران در سطح بين‌المللی برگزار نمايند.

نوزدهمین نمايشگاه بين‌المللی صنايع دريايي ايران که به وسعت 21000 مترمربع در سالن سرپوشيده برگزار گرديد، با استقبال چشمگير صاحبان صنايع، بازرگانان، متخصصان، محققان و خبرنگاران داخلی و خارجی مواجه شد. در اين نمايشگاه بيش از300 شرکت داخلی و نمايندگی خارجی از کشورهای ايتاليا، اسپانيا، انگلستان، امارات متحده عربي، ترکيه، کانادا، چين، ژاپن، دانمارک، سوئد، نروژ، فرانسه، آلمان، هلند، بلژیک، روسیه، هند، عمان، یونان، رومانی، کره جنوبي و ... مشـارکت نمـودند و آخرين دستاوردها، تجهيزات و قطعات مختـلف صـنايع دريايـي، دريانـوردی و خدمـات مرتبـط را در معـرض ديـد بازديدکنندگان قرار دادند و اين نمايشگاه موقعيت مناسبی را جهت مذاکره و تعامل شرکت کنندگان فراهم آورد.

بی شک برپايي بیستمین نمايشگاه صنايع دريايي و دريانوردی ايران که حتی الامکان مطابق با آخرين دستاوردهای روز نمايشگاهی دنيا است، می‌تواند نقش بسزايي در شناسايي و گسترش مناسبات تجاری وايجاد فرصت‌های سرمايه گذاری بين مراکز صنايع دريايي و دريانوردی و طر‌ف‌های خارجی آنها  ايفا نمايد. 

Iran - هرمزگان - جزیره کیش - بلوار ساحل - مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش

برگزار کننده


کارآفرینان توسعه پویا

  تلفن: 021-44629607
فکس: 021-42693236
ایمیل: mohammadizadkhah@gmail.com

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران

7154 نفر بازدید کننده، 56 شرکت کننده (غرفه دار)

21 لغایت 23 آذر 1396

Iran / هرمزگان / مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش

اشتراک گذاری