تازه ترین اخبار

اهداف برگزاری نمایشگاه

سه شنبه 22 آبان 1397

رییبزر

یک شنبه 22 مهر 1397

ارائه بن کتاب با تخفیف ویژه

چهارشنبه 22 فروردین 1397

لغو نمایشگاه صنعت موسیقی

چهارشنبه 8 آذر 1396

گزارش روز اول نمایشگاه

دوشنبه 19 تیر 1396

با نزدیک شدن به زمان رای گیری انتخابات اعضای هیات مدیره اتحادیه پلاستیک تهران، اعضای انجمن ها و طیف های مختلف این صنف، حمایت خود را از ” ائتلاف هم فکری و هم اندیشی ” اعلام کردند.

انجمن صنایع همگن پلاستیک، اتحادیه پلاستیک شهر ری، اتحادیه پلاستیک شهریار ، انجمن صنایع همگن ماشین سازان پلیمری، تعاونی صنف پلاستیک تهران ، شرکت تعاونی صنایع پلاستیک تهران، اتحادیه سراسری تعاونی های تامین نیاز پلاستیک کشور ،اتحادیه پلاستیک پردیس و عده کثیری از کسبه بازار مولوی ، پامنار ، سرپولک، راه آهن، اتحاد، آذرباییجان،پله نوروزخان،گمرگ، آریاشهر ضمن دعوت جهت حضور در انتخابات اتحادیه پلاستیک تهران از ائتلاف “هم فکری و هم اندیشی” حمایت کردند.
اعضای ائتلاف هم فکری و هم اندیشی به این شرح می باشد:
کاندیدای هیئت مدیره:
۱-سید رحیم مقیمی اصل
۲-کورش ساسانی
۳-عباس احمدیان
۴-حمیدرضا نمکی
۵-علیرضا حیدر لواسانی
۶-مجید مهندسیان
۷-یوسف جودی
*بازرس*:عبدالرزاق کیانی
گفتنی است این انتخابات که یکبار به دلیل به حدنصاب نرسیدن به دور دوم کشیده شد، در اولین روز از آخرین ماه پاییز سال جاری در دفتر اتحادیه ی پلاستیک برگزار خواهد شد.
دو ائتلاف رقیب بیشترین شانس را برای حضور در هیات مدیره دارا می باشند. ائتلاف “امید و اصلاحات” با محوریت اسرافیل قنبری ممان و اتئلاف ” همفکری و هم اندیشی ” با محوریت ” سید رحیم مقیمی اصل” با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت، همچنین چند کاندیدای مستقل نیز در انتخابات حاضر هستند. قرارست، انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار شود . لازم به ذکرست فقط دارندگان پروانه کسب مجاز به شرکت در انتخابات می باشند و مباشر یا شریک یا وکیل اجازه رای دهی ندارند. همچنین ارائه اصل کارت ملی و پروانه کسب برای شرکت در انتخابات الزامی است.
این انتخابات از ساعت ۹ صبح الی ۱۵ بعداظهر روز چهارشنبه یک آذر ۱۳۹۶ در محل دفتر اتحادیه پلاستیک واقع در خیابان شریعتی، کوچه گوهر برگزار خواهد شد.
منبع خبر: سایتاخبار نمایشگاه

نمایشگاه های مرتبط