تازه ترین اخبار

اهداف برگزاری نمایشگاه

سه شنبه 22 آبان 1397

ارائه بن کتاب با تخفیف ویژه

چهارشنبه 22 فروردین 1397

لغو نمایشگاه صنعت موسیقی

چهارشنبه 8 آذر 1396

گزارش روز اول نمایشگاه

دوشنبه 19 تیر 1396

به گزارش فلزات آنلاین و به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو ، کشورهای آلمان، آمریکا، سوئیس، انگلستان، ایتالیا، چین، تایوان، هند، هلند، ژاپن، سوئد، فرانسه، ترکیه، جمهوری اسلوانی، امارات متحده عربی، جمهوری چک، روسیه، اتریش، اسپانیا و کره جنوبی در این نمایشگاهحضور خواهند داشت.
رئیس ستاد برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو در این باره گفت: اولویت ما شرکت های داخلی هستند و از 460 شرکت کننده ، بیش از 270 مورد آن داخلی هستند.
چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو از 13 تا 16 آذر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزارمی شود.
عبدالکریم جلالی با بیان اینکه سرمایه گذاری و انتقال فناوری دو هدف اصلی برای حضور شرکت های خارجی در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو است، افزود: شرکت های ایرانی از جای جای کشورمان تولیدات خودشان را از صنایع فولادی گرفته تا صنایع معدنی، آهنگری و ماشین کاری، قالب سازی و ریخته گری به نمایش خواهند گذاشت.
وی اضافه کرد: آشنایی با جدیدترین تولیدات و پیشرفت های این حوزه ، تبادل اطلاعات بین مشارکت کنندگان و متخصصان، آشنایی شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان با آخرین دستاوردهای عرضه شده در بخش صنعت متافو، ایجاد ارتباط مستقیم بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان، ایجاد فرصت های اشتغالزایی و بازاریابی و توسعه صادرات دیگر اهداف برگزاری چهاردهمیننمایشگاه بین المللی ایران متافو تهران است.
جلالی با بیان اینکه در طول برگزاری نمایشگاه صنعتگران و صاحبان صنایع استان های مختلف کشور در نمایشگاه حضور می یابند، گفت: قرار است درمدت زمان برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو، چند هیئت تجاری، بازرگانی و سرمایه گذاری نیز از کشورهای مختلف در محل نمایشگاه حضور یابند و ضمن بازدید از غرفه ها و سالن های نمایشگاهی، با شرکت های داخلی وارد مذاکرات اقتصادی شوند.
مشارکت کنندگان در این نمایشگاه ؛ انواع آهن و فولاد، معدن و صنایع معدنی ، آلومینیوم ، محصولات و ماشین آلات فولادی، مس و روی، قالب سازی، آهن کاری، فر و آلیاژ، فرآورده های نسوز، شیرهای صنعتی، لوازم و کنترل سیالات، فلزات غیر آهنی، ریخته گری، آهنگری، کوره های صنعتی و عملیات حرارتی، نسوزها و سرامیک های صنعتی، ماشین کاری، قالب سازی، متالورژی و صنایع وابسته را به نمایش می گذارند.