تازه ترین اخبار

اهداف برگزاری نمایشگاه

سه شنبه 22 آبان 1397

رییبزر

یک شنبه 22 مهر 1397

ارائه بن کتاب با تخفیف ویژه

چهارشنبه 22 فروردین 1397

لغو نمایشگاه صنعت موسیقی

چهارشنبه 8 آذر 1396

گزارش روز اول نمایشگاه

دوشنبه 19 تیر 1396

ه گزارش خبرنگار مهر، عباس پورسلان شامگاه گذشته در مراسم افتتاح هجدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان خوزستان اظهار کرد: شرایط جدید به گونه ای است که در قبال ساخت و ساز ساختمان باید به آحاد جامعه پاسخگو باشیم. نمونه آن می توان به زلزله کرمانشاه اشاره کرد که این بلای طبیعی در کشور ما مکرر اتفاق افتاده است و این نکته را به ما گوشزد می کند که باید در حوزه کیفیت و تکنولوژی های جدید مهندسی ساختمان خود را بروز رسانی کنیم.

وی ادامه داد: یکی از شاخص های مهم در این بخش برگزاری نمایشگاه های تخصصی است که نمایشگاه بین الملل خوزستان در این بخش بسیار خوب عمل کرده است.

پورسلان بیان کرد: استقبال از نمایشگاه ساختمان سالانه رو به افزایش است که در آینده نه چندان دور باید نمایشگاه های موضوعی را در استان برگزار کنیم و  باید نمایشگاه را برای معرفی هرچه بیشتر فناوری های نوین و پیشرفته در بخش ساختمان تقویت و حمایت کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، هجدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان با حضور مدیرکل بنیاد مسکن خوزستان، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان و رئیس انجمن صنفی انبوه‌سازان مسکن خوزستان آغاز به کار کرد.

در این نمایشگاه ۱۳۰شرکت از استان‌های خوزستان، تهران، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، فارس، یزد، اصفهان، البرز، آذربایجان شرقی و گلستان حضور دارند.

نمایشگاه های مرتبط