تازه ترین اخبار

اهداف برگزاری نمایشگاه

سه شنبه 22 آبان 1397

رییبزر

یک شنبه 22 مهر 1397

ارائه بن کتاب با تخفیف ویژه

چهارشنبه 22 فروردین 1397

لغو نمایشگاه صنعت موسیقی

چهارشنبه 8 آذر 1396

گزارش روز اول نمایشگاه

دوشنبه 19 تیر 1396

به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، محمود عیدان ترک زاده معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار سازمان منطقه آزاد اروند با اعلام این خبر اظهار کرد: این نمایشگاه از تاریخ 7 نوامبر تا 10 نوامبر در محل نمایشگاهی Ahoy شهر روتردام دایر شد.

وی گفت: در این نمایشگاه بیش از 1100 شرکت از بیش از 45 کشور مختلف حضور داشتند و آخرین دستاورد ها و محصولات خود را دراین نمایشگاه ارائه دادند.

ترک زاده افزود: علاوه بر پاویون جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه کشورهای نظیر فرانسه، انگلستان، کره جنوبی، یونان، لهستان، رومانی نیز حضور پیدا کردند.

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار سازمان منطقه آزاد اروند اضافه کرد: پاویون جمهوری اسلامی ایران، با حمایت ستاد توسعه فناوری صنایع دانش بنیان دریایی و صندوق نوآوری و شکوفایی و همکاری انجمن صنفی سازندگان شناور، تجهیزات و سازه های دریایی ایران، در این نمایشگاه حضور پیدا کردند.

محمود عیدان ترک زاده معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند در پایان هدف از حضور در نمایشگاه یورو پورت هلند را شناسایی ظرفیت های مشترک ایران و هلند و دیگر کشورهای فعال در حوزه صنعت فراساحلی دانست و تصریح کرد: یورو پورت مهم ترین مرکز عرضه فناوری های دریایی و فراساحلی در جهان می باشد و سازمان منطقه آزاد اروند در چارچوب تقویت توان حمل و نقل دریایی خود آماده فعالیت و همکاری با برترین شرکت های فعال در این حوزه است

نمایشگاه های مرتبط