تازه ترین اخبار

لغو نمایشگاه ها

شنبه 3 اسفند 1398

نمایشگاه ها کنسل شد

شنبه 3 اسفند 1398

لغو برگزاری نمایشگاه ها

شنبه 3 اسفند 1398

اهداف برگزاری نمایشگاه

سه شنبه 22 آبان 1397

ارائه بن کتاب با تخفیف ویژه

چهارشنبه 22 فروردین 1397

لغو نمایشگاه صنعت موسیقی

چهارشنبه 8 آذر 1396

گزارش روز اول نمایشگاه

دوشنبه 19 تیر 1396

دبیر انجمن خودروسازان ایران در بازدید از غرفه سایپا گفت: سایپا در دومیننمایشگاه خورو تهران حضور چشمگیری داشته و از نظر عرضه خودروهای جدید با برند سایپا و شرکای خارجی طرف قرارداد با دست پر به میدان آمده است.
به گزارش ایسنا، احمد نعمت بخش دبیر انجمن خودروسازان ایران با حضور در غرفه گروه سایپا در دومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران، گفت: توسعه محصول در گروه سایپا بسیار خوب است، البته تنوع بیش از حد محصولات به دلیل عدم صرفه اقتصادی باید به درستی مدیریت شود.
دبیر انجمن خودروسازان ایران تصریح کرد: چنانچه توسعه محصول همراه با افزایش داخلی سازی باشد، امر مطلوبی است و در غیر این صورت ممکن است هدف اصلی که همان تقویت تولید داخل است، محقق نشود و توسعه محصول باید متناسب با شرایط اقتصادی مردم باشد.
وی در خصوص خودروهای جدید سایپا گفت: پیش بینی می شود از کوییک به عنوان محصول داخلی سایپا استقبال بسیار خوبی صورت گیرد و عرضه کوییک و ساینا اتوماتیک در سبد محصولات سایپا فعالیت ارزشمندی است و این دو خودرو می توانند پاسخگوی بخشی از نیاز بازار خودرو باشند.
نعمت بخش افزود: ارایه خدمات مجازی از بخش های جذاب و بسیار خوب غرفه گروه سایپا در نمایشگاه است و با توجه به گسترش فعالیت ها و کسب وکارهای مجازی در دنیا، توسعه خدمات مجازی توسط گروه خودروسازی سایپا حرکت ارزشمندی است که قطعا رضایت مشتریان و مردم را به دنبال دارد.
دبیر انجمن خودروسازان ایران تصریح کرد: مهم ترین اصل در شرکت های خودروسازی کسب حداکثر رضایت مشتریان است و باید از طریق نمایندگی های خدمات پس از فروش به این اصل مهم اهتمام بیشتری صورت گیرد

نمایشگاه های مرتبط