تازه ترین اخبار

اهداف برگزاری نمایشگاه

سه شنبه 22 آبان 1397

رییبزر

یک شنبه 22 مهر 1397

ارائه بن کتاب با تخفیف ویژه

چهارشنبه 22 فروردین 1397

لغو نمایشگاه صنعت موسیقی

چهارشنبه 8 آذر 1396

گزارش روز اول نمایشگاه

دوشنبه 19 تیر 1396

ستاد خبری دومین دوره نمایشگاه بین ­‌المللی ایران رسانه از صبح روز چهارشنبه 3خرداد ماه سال جاری، همزمان با آزاد سازی خرمشهر، رسما فعالیت خود را آغاز کرد.

علیرضا چیذری با اعلام این خبر عنوان داشت: سعی کردیم تیمی متشکل از حرفه‌­ای ­‌ترین فعالین عرصه مطبوعات، جهت پوشش خبری و انعکاس تمامی ابعاد نمایشگاه در واحد روابط­ عمومی این رویداد صنعتی – فرهنگی گردهم آوریم. یکی از مهمترین وظایف این واحد، تشکیل و راه­اندازی ستاد خبری در دومین دوره نمایشگاه ایران رسانه می باشد. این ستاد خبری در مدت زمان باقی مانده تا برگزاری نمایشگاه کلیه اخبار و اطلاعات و اقدامات مجری برگزار کننده را در روزنامه­ها و خبرگزاری ­های برتر کشور منعکس کرده و در مدت زمان برگزاری نیز لحظه به لحظه تمام زوایا و اتفاقات ویژه را در رسانه ­ها پوشش خواهد داد.

وی در ادامه تصریح کرد: با توجه به سیاست­ های اتاق فکر نمایشگاه در دوره دوم، کلیه مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان این رویداد می­توانند از تمامی ظرفیت­­ های ستاد خبری به جهت رونق کسب و کار، ترویج و توسعه تجارت در این حوزه و همچنین کشف بازار های جدید، بهره ­مند شوند.

مدیر عامل موسسه برنامه ­سازان میهن در بخش جداگانه ­ای از اظهارات خود خاطرنشان کرد: نمایشگاه در دوره دوم با تشکیل دبیرخانه دائمی و اختصاص امکانات و تسهیلات ویژه ­­ای مطابق با استاندارد های جهانی نمایشگاه، آغازگر فصل نوینی در صنعت صوت، تصویر، نور، ادوات موسیقی، کالا و خدمات چند رسانه ­ای، خواهد بود.

چیذری در همین خصوص اضافه کرد: ماه آینده نخستین ویژه ­نامه و خبرنامه این رویداد نو ظهور شامل اخبار شرکت ها، تازه­­ های فناوری، اخبار انجمن و دستاورد های پیشین این تشکل صنفی، گفتگو های خبری با متولیان دولتی این حوزه، تمهیدات و اقدامات ستاد اجرایی نمایشگاه، معرفی بخش ­های مختلف دبیرخانه، تشریح فعالیت هر یک و دست آخر اینکه کلیه مطالب و تحلیل­ های کارشناسی پیرامون سمت و سو، چشم­­ انداز آینده و فرصت ­ها و تهدید های این صنعت در این خبرنامه به چاپ خواهد رسید.

دبیر اجرایی نمایشگاه بین­­المللی ایران ­رسانه، در خاتمه اظهاراتش اضافه کرد: کلیه شرکت ­های فعال می­ توانند جهت درج اخبار خود و پیوستن به جمع این کمپین خبری با تیم تحریریه ستاد ارتباط برقرار کنند.