تازه ترین اخبار

لغو نمایشگاه ها

شنبه 3 اسفند 1398

نمایشگاه ها کنسل شد

شنبه 3 اسفند 1398

لغو برگزاری نمایشگاه ها

شنبه 3 اسفند 1398

اهداف برگزاری نمایشگاه

سه شنبه 22 آبان 1397

ارائه بن کتاب با تخفیف ویژه

چهارشنبه 22 فروردین 1397

لغو نمایشگاه صنعت موسیقی

چهارشنبه 8 آذر 1396

گزارش روز اول نمایشگاه

دوشنبه 19 تیر 1396

به گزارش خبرنگار مهر، مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی خوزستان شامگاه گذشته در مراسم افتتاح این نمایشگاه اظهار کرد: نمایشگاه صنعت ساختمان یکی از نمایشگاه های خوب ما است که هر سال در تقویم نمایشگاه های صنعت ساختمان گنجانده و به سراسر کشور ارسال می شود و امسال توفیق داریم هجدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان را برگزار کنیم.

رحیم جلیلی ادامه داد: در این نمایشگاه ۱۳۰شرکت از استان‌های خوزستان، تهران، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، فارس، یزد، اصفهان، البرز، آذربایجان شرقی و گلستان حضور دارند.

جلیلی با بیان اینکه امسال از نظر اقتصادی نسبت به سال گذشته وضعیت مطلوب تری نداریم اما در عین حال با استقبال خوب تولیدکنندگان و شرکت از نمایشگاه مواجه شدیم، تصریح کرد: نمایشگاه صنعت ساختمان فضایی بالغ بر ۶ هزار متر مربع به خودش اختصاص داده است و مخاطبان اصلی این نمایشگاه نظام مهندسی ساختمان، بنیاد مسکن، راه و شهرسازی و انبوه سازان هستند که هرکدام تعداد زیادی اعضا دارند که از این نمایشگاه بازدید دارند .

وی افزود: با روندی که در پیش گرفتیم پیش بینی می کنیم در سال های آینده این موضوع نمایشگاهی را به تعداد بیشتر ارتقا و گسترش دهیم به عنوان مثال نمایشگاه های خاص آسانسور و یا در و پنجره داشته باشیم.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی خوزستان  عنوان کرد: امسال هم توانستیم۳۰ نفر از کشور عراق دعوت کنیم تا از نمایشگاه بازدید داشته باشند و امیدواریم سال آینده حداقل ۱۰ واحد از کشورهای خارجی جهت شرکت در نمایشگاه دعوت کنیم.

نمایشگاه های مرتبط