تازه ترین اخبار

اهداف برگزاری نمایشگاه

سه شنبه 22 آبان 1397

رییبزر

یک شنبه 22 مهر 1397

ارائه بن کتاب با تخفیف ویژه

چهارشنبه 22 فروردین 1397

لغو نمایشگاه صنعت موسیقی

چهارشنبه 8 آذر 1396

گزارش روز اول نمایشگاه

دوشنبه 19 تیر 1396

نمایشگاه زیورآلات سنتی در ساختمان مرکزی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برپا شد و تا پایان هفته جاری ادامه دارد.در این نمایشگاه بیش از ۵۰مدل در ۱۰۰عدد محصول از انواع دستبند و گوشواره و انگشتر و دیگر ساخته‌های ابوالفضل عزتی ارائه شده است.عزتی درباره این نمایشگاه گفت: «طراحی آثار کاملا ذهنی، نو و مبتکرانه است و سعی می‌کنم کاری را که نمونه آن در بازار موجود است انجام ندهم و کارهایی کاملا بکر و جدید ارائه کنم. »

او افزود: «متریال استفاده شده در آثار از فلزات نقره و مس و برنج است و با کمک همسرم رقیه جدالی که در زمینه قلمزنی و نیز نقاشی فعالیت دارد، زیورآلات سنتی قلم زنی شده را در نمایشگاه‌ها به دوستان هنردوست ارائه می‌دهیم. »

این هنرمند که دارای گواهی نامه عالی مهارت از سازمان فنی وحرفه‌ای است، افزود: «همچنین موفق به دریافت نشان ملی مرغوبیت کالا از سازمان میراث فرهنگی شده ام و آثار در اغلب نمایشگاه‌ها که شرکت کرده ام مورد استقبال هموطنان عزیز و میهمانان خارجی قرار گرفته است. »

علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند تا دوم آذرماه به ساختمان مرکزی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری واقع در خیابان آزادی نرسیده به یادگار امام مراجعه کنند.

نمایشگاه های مرتبط